Τετάρτη, 28 Ιουνίου 2017

21st Junior Balkan Mathematical Olympiad 2017 - ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Πέντε χάλκινα μετάλλια κατέκτησε η ομάδα μας. Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!
Pos.NameCodeP1P2P3P4TotalMedal
1Irina DjankovićSRB3101010838GOLD
2TRAN BACH NguyenROU310109837GOLD
3CARDAȘ Tudor DariusROU6101010737GOLD
4Miloš MilićevSRB1101010737GOLD
5Dobrica JovanovićSRB2101010737GOLD
6Lalov Svetlin KrasimirovBGR1101010636GOLD
7ȘIMON Sebastian MihaiROU181010836GOLD
8Pierre-Alexandre BazinFRA1101010535GOLD
9PANTEA Andrei TiberiuROU210910433SILVER
10Hadzhistoykov Stefan MartinovBGR310104731SILVER
11Kirilov Borislav KirilovBGR610102931SILVER
12Habibullah Omar MohammadSAU18108531SILVER
13BECSI PaulROU461010430SILVER
14Dilshodov FaridunTJK2101010030SILVER
15Ramil JabiyevAZE491010029SILVER
16Xavier PigéFRA510100929SILVER
17Mathis WetterwaldFRA61091828SILVER
18Totev Galin MilenovBGR(B)210101627SILVER
19Duisenbekov DanatKAZ361010127SILVER
20Sabirov RakhmondzhonTJK571010027SILVER
21Josu DumitruMDA310210426SILVER
22Stefanov Martin BoyanovBGR(B)110103225SILVER
23Shayakhmetov  Yerarslan KAZ61095125SILVER
24Lavric MihailMDA49102425SILVER
25Stefanos TheocharousCYP210100424SILVER
26Dela Cruz, Vincent UyPHI3628824SILVER
27Alhydary Thnaa Khalid MSAU510010424SILVER
28Dimitrov Diyan HristinovBGR(B)39100423SILVER
29Kopchev Martin DanielBGR(B)510100323SILVER
30Petkov Matey KostadinovBGR410100323SILVER
31Marko JojićBIH110100323SILVER
32Zimanov AlikhanKAZ210110223SILVER
33Shyntas NurtasKAZ431010023SILVER
34MĂRGINEAN Andrei TheodoreROU510103023SILVER
35Zlatinov Georgi StefanovBGR(B)61030922SILVER
36Gledacheva Mihaela FilipovaBGR51090322SILVER
37Mark Martinov KirichevBGR(C)310100121SILVER
38Danilov OlegMDA110100020SILVER
39Sanchez, Bryce Ainsley AngPHI51070320SILVER
40Menli RahmedovaTKM310100020SILVER
41Viet Do CuongBGR21034219SILVER
42Ajran Khalid Hammad ASAU41002719SILVER
43Guzun RusandaMDA2980118BRONZE
44Nikolov Dimitar NikolovBGR(B)4960217BRONZE
45Spinei MihaiMDA5960217BRONZE
46Suruceanu ValentinMDA67100017BRONZE
47Balete, Immanuel Josiah AngPHI11010617BRONZE
48Strahinja GvozdićSRB4908017BRONZE
49Georgi Georgiev PetkovBGR(C)14100216BRONZE
50Margaritis MinasHEL31042016BRONZE
51Khotami BakhtovariTJK11051016BRONZE
52Ntokas EfthymiosHEL52101215BRONZE
53Milica VugdelićSRB61012215BRONZE
54Andrey Ivaylov TsochevBGR(C)41040014BRONZE
55Anna LuchnikovFRA4707014BRONZE
56Kosta VukićevićMNE1820414BRONZE
57Daghistani Ghadeer MohammedSAU6533314BRONZE
58Ivan GogićSRB50102214BRONZE
59Murad AghazadaAZE6904013BRONZE
60Kaloyan Hristov YanchevBGR(C)2930113BRONZE
61Justin CahuzacFRA21000313BRONZE
62Luka GrashkoskiMKD1911213BRONZE
63Alghamdi Nawaf Khder ASAU21001213BRONZE
64Shohrukhii MahmadjonTJK31021013BRONZE
65Ramiz ValiyevAZE31011012BRONZE
66Veselina Nikolaeva IvanovaBGR(C)6901212BRONZE
67Leonardo FinocchiaroFRA3511512BRONZE
68Adamopoulos DionysiosHEL11020012BRONZE
69Lignos OrestisHEL2921012BRONZE
70Almutrash Salman AbdullahSAU31002012BRONZE
71Skoularikis AnastasiosHEL61001011BRONZE
72Mila IvanovskaMKD41010011BRONZE
73Klychev  MukhammadTJK4803011BRONZE
74Rovshen OvezmyradovTKM41010011BRONZE
75Abbas MammadovAZE11000010BRONZE
76Marina Ivanova BoyadzhievaBGR(C)51000010BRONZE
77Boris StankovićBIH41000010BRONZE
78Ioannis CharalambousCYP1910010BRONZE
79Sabyrbek AruzhanKAZ1325010BRONZE
80Matija DelićMNE3710210BRONZE
81Chua, Eion Nikolai SiytiuPHI2611210BRONZE
82Petukhov GlebTJK61000010BRONZE
83Heidi DurresiALB590009BRONZE
84Murad AghayevAZE590009BRONZE
85Achilleas Alexandros TheodoulouCYP580019BRONZE
86Hristina MitreskaMKD590009BRONZE
87Liljana PetovaALB470108
88Farid IsmayilovAZE221418
89Baygeldi CholukovTKM180008
90Aldin SaračevićBIH240307
91Kue, Aiman Andrei UtutalumPHI461007
92Seyed Datis Amir KalaliCYP622116
93Ingis BeliuALB650005
94Amrin AidarKAZ550005
95Velin KitanovskiMKD230025
96Nikola PopovićMNE231004
97Ahmed ČalkićBIH310023
98Aleksandra JeremićBIH601023
99Mastoris StergiosHEL411103
100Filip MilisovMKD330003
101Viktor VasilevMKD630003
102Dalibor MaksimovićBIH510102
103Charalampos GeorgiouCYP320002
104Giorgos PapachristodoulouCYP420002
105Megi RekaALB110001
106Gred BrahoALB200101
107Dhespina PeciniALB310001
108Gerchek BatyrovTKM200101

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου